English

Trabzon Rent A Car Airport

Trabzon Rent A Car Airport bölgesinde Dmr Plus firması size son model araçları ile hizmet sunuyor, Araç kiralamak istediğinizde sizde hemen bize ulaşabilirsiniz. Kiralama tarihi için belirli bir aralık vererek, teslim alacağınız alanı, teslim yerine ve araç modelini seçerek Trabzon Rent a car araç kiralama hizmetleri talep edebilirsiniz. Kısa dönemli ta da uzun dönemli olmak üzere iki kategoride araç kiralama yapılabiliyor. Bunları şu şekilde kategorilere ayırabiliriz:

1.    Kısa dönem araç kiralama: daha çok günlük ya da haftalık kiralama uygulamalarıdır. Turistik ziyaretler için tercih edilir. Online ya da çağrı merkezleri üzerinden rezervasyon işlemleri tamamlanabilir.

2.    Uzun dönem araç kiralama: Daha çok KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan kiralama hizmetleridir. Aylık hatta yıllık kiralamalar yapılabilir. Bu tür işletmeler için aracı satın almak yerine sadece satın alma maliyetini karşılamak çok daha cazip bir alternatiftir.

DMR Plus Araç Kiralama sizlere en iyi araçlar ile hizmet verir. Her bütçeye uygun araçlar için bizi arayabilirsiniz.

Trabzon Kiralık Araba Fiyatları


Her sınıf aracın farklı bir fiyat aralığı bulunur. Günlük kiralama fiyatları farklı olduğu gibi haftalık ya da aylık kiralama rakamları da farklıdır. Aracın marka ve modeline karar verdiğinizde istediğiniz tarih aralığını ve teslim alma yerini belirterek rezervasyon işlemlerini başlatabilirsiniz. Araç kiralama esnasında dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bunları şu şekilde maddeleyebiliriz:

•    Sürücü belgenizin olması ve sürücünün en az 21 yaşında olması
•    Yeterli limite sahip kredi kartı

Bu kriterler ile kiralama işlemleri yapılabilir. Özellikle aracı teslim alırken sürücü olan bireyin adına olan bir kredi kartı kullanılmalıdır. Sigorta kapsamına alınmayan hasarlar, eksik yakıt, park cezaları, trafik cezaları gibi oluşabilecek olumsuzluklara karşılık bu karta depozito adı altında bir bloke konulur. Bu tutar doğrudan kredi kartınıza yansımaz. Sadece bu gibi olumsuzluklar oluştuğu takdirde gerçekten karttan çekilir.
 

Trabzon Araç Kiralama En Ucuz


Trabzon havalimanından gelen müşterilerimiz anında havalimanında araçlarını teslim alabilir. İster gezi ister ticari faaliyetleriniz için seyahatler yapın, önceden yapılan rezervasyonlar ile çok daha sağlıklı kullanımlar elde edebilirsiniz. Kiralama taleplerinizde Trabzon Rent a car firmamız üzerinden yanıtlar bulabilirsiniz. Her müşterimize özel hizmetler sunmaktayız. Her ihtiyaca uygun çözümler sunulmakta ve farklı segment araçlar ile bütçenize uygun çözümler bulabilirsiniz. Online ya da çağrı merkezimiz üzerinden rezervasyon taleplerinde bulunabilirsiniz.
 

Trabzon Lüks Araç Kiralama


Ekonomik, orta ve lükse segment araçlar için Trabzon Rent a car taleplerinde bulunabilirsiniz. Her sınıf aracın farklı bütçeler için uygun olan seçenekleri bulunur. En kısa kiralama süresi 24 saattir bir günlük kiralama seçeneği ile ifade edilebilir. Ödemeler kredi kartı ile kabul edilir. Limitinin yeterli olması da önemlidir. Kredi kartına konulan depozito kiralamanın sona ermesi sonrasında iade edilir. Yurt dışı müşterilerinden pasaportta istenmektedir. Birey olarak araç kiralarken şunlara dikkat edilmelidir:

•    Aracın kilometresinin kontrol edilmesi
•    Varsa kusur ya da hasarlarının tespiti
Güvenlik, donanım ve aksesuarları ile ilgili firmamız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

DMR Plus Car Rental Trabzon havalimanı bölgesinde sizlerin hizmetindedir. Uçaktan iner inmez aracınız hazır olsun istiyorsanız, bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Ucuz Artvin Rize Havalimanı Araç Kiralama
  Ucuz Artvin Rize Havalimanı Araç Kiralama firması olarak uzun dönemli kiralama taleplerinize hizmet veriyoruz, DMR Plus Car Rental olarak karadeniz bölgesinde geniş araç filomuz ve uygun fiyatlarımız ile hizmetteyiz.
 • Çukurçayır Mahallesi Araç Kiralama
  Trabzon Çukurçayır Mahallesi Araç Kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize kısa süre içerisinde günlük kiralama hizmetini DMR CAR sunabilmektedir.
 • 2 Nolu Erdoğdu Mahallesi Rent a Car
  Trabzon´da yer alan 2 Nolu Erdoğdu Mahallesi Rent a Car araştırmalarınızda rastladığınız firmamız sizlere 1 telefon kadar yakın! Bölgede son model araçlara en uygun fiyatlardan hemen sahip olun.
araç kiralama blog
DMR Plus Car Rental & Tourism
 • APELİTLİ MAH.PELİTLİ VATAN CAD. No:2 Ortahisar / TRABZON
 • T0462 333 7 111
 • W0539 362 03 09
 • Minfo@demircarrental.com.tr
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.