English

Filo Kiralama Trabzon

Filo Kiralama Trabzon şehrinde DMR Plus ile çok kolay! İşletmeniz için uzun dönemli filo araçları kiralamak istediğiniz zaman hemen en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz. Araçları satın almadan uygun koşullarda uzun süreli olarak kiralanmasına filo kiralama deniyor.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Rent a Car


Filo kiralama
yöntemine küçük ve büyük birçok şirket başvurabilir. Şirketler için avantajlı bir hizmettir. Şirketler farklı farklı sebeplerden dolayı araca ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç araç satın alma yerine kiralanarak giderilebilir. Operasyonel kiralama şeklinde de isimlendirilen bu dönemde araçlar uzun dönemli olarak kiralanıyor. Aynı zamanda filo kiralama hizmetleri kapsamında şirketlerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde de kiralama işlemleri gerçekleşiyor. Son dönemde avantajlarından dolayı popüler hale gelen bir hizmet modelidir. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni finansman modeli olmuştur. Şirketler, filo kiralama sayesinde lojistik ihtiyaçlarını kolayca giderebiliyor. Ayrıca araçlarla ilgili sorumluluklarından da muaf oluyorlar.

Trabzon´da bu hizmeti alabileceğiniz araçlara sahip olan işletmemize sitesindeki whatsapp hattından veya kurumsal sosyal mecradaki hesaplarından ulaşabilirsiniz.
 

Filo Kiralama Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar


Filo kiralama
işlemlerinde herhangi bir problemle karşılaşmamak adına birkaç noktaya çok dikkat edilmesi gerekiyor. İlk olarak ihtiyaçlar belirlenmelidir. İhtiyaç belirlendikten sonra araç seçimi çok kolaylaşıyor. Uzun dönemli kiralama gerçekleşeceğinden dolayı araç seçiminde kullanım şartları özellikle dikkate alınmalıdır. Böylelikle ortaya çıkabilecek problemlerde engellenmiş olur. Her aracın yaktığı yakıtın fiyatı farklıdır. Dolayısıyla araç seçiminde bütçede açıklık olmaması adına araçların yakıtlarının yıllık maliyetleri de mutlaka ele alınmalıdır.

Anlaşmaya varılan filo kiralama şirketinin sunduğu fırsatlarda dikkate alınması gerekiyor. Firmamız filo kiralama hizmetleri olarak daima kaliteli ve doğru hizmetleriyle müşterilerinin huzuruna çıkıyor. Filoların hem kasko hem de sigorta ihtiyaçlarının giderilmesi yanında müşterilerin özel istekleri de göz önünde tutuluyor. Müşterilerle detaylı şekilde sözleşme yapılıyor. Sözleşme içerisinde yer alan her madde harfiyen yerine getiriliyor.
 

Filo Kiralama Avantajları Nelerdir?


Filo kiralama hizmetleri birçok avantajıyla dikkat çekiyor. Filo kiralamanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

Taksitlerde Kolaylık
Toplu nakit çıkışına filo kiralamada gerek yoktur. Kiralama ücreti aylık olarak yapılabilir.

Zamanın Verimli Kullanılması
Şirketler için en önemli unsur zamanın verimli kullanılmasıdır. Filo kiralamayla şirketlerin sırtındaki en büyük yük olan araç sorunu giderilmiş olur. Şirkete araç satın almaya kalktıklarında Kasko, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve trafik sigortası gibi birçok unsurla uğraşmak zorunda kalınıyor. Tüm bu durumlarda şirket sahiplerinin zamanını çalıyor. Belirtilen bu sebeplerden dolayı filo kiralama çok avantajlıdır.

KDV İndirimi
Araç satın alma işlemlerindeki en büyük sorun KDV’dir. Fakat filo kiralamada böyle durumlar söz konusu değildir. Filo kiralama işlemlerinde KDV’nin tamamının indiriliyor.

Vergi Avantajı
Yukarıda belirtildiği üzere filo kiralayan taraf vergi, Kasko ve sigorta ödemez. Çünkü bu ödemleri filo kiralama şirketi yapar. Daha sonrasında bu durumu filo kiralama hizmeti ücreti içinde müşterisine belirtir. Filo kiralama işlemleri şirketler için vergi avantajı anlamına geliyor. Günümüzde pek çok şirket vergi avantajından dolayı filo kiralama yöntemini tercih ediyor. Filo kiralama yöntemi, mali borçlar kapsamında vadesi gelmemiş ileri tarihe dayalı kira bedelleri arasında yer almadığı içinde çok avantajlıdır.

Filo Kiralama Trabzon şehrinde çok kolay! Sitemizde yer alan numaramızı hemen arayın ve en uygun fiyatlardan sizde işletmeniz için kiralama teklifini DMR Plus´dan alın.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Çukurçayır Dizel Araç Kiralama
  Trabzon´da bulunan DMR + Car Rental firmamız sizlere Çukurçayır Dizel Araç Kiralama hizmetini en uygun fiyatlardan sunmaktadır, en iyi araç kiralama seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.
 • Aydınlıkevler Mahallesi Rent a Car Firmaları
  Aydınlıkevler Mahallesi Rent a Car Firmaları arasında yer alan DMR PLUS CAR RENTAL sizlere 1 telefon kadar yakın. Günlük haftalık ve aylık araç kiralama hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.
 • Uzungöl Araç Kiralama
  Trabzon Uzungöl´de araç kiralama firması mı arıyorsunuz? Hemen incelediğiniz internet sitemizdeki numaraları arayabilir veya sitemizdeki araçları inceleyebilirsiniz.
araç kiralama blog
DMR Plus Car Rental & Tourism
 • APELİTLİ MAH.PELİTLİ VATAN CAD. No:2 Ortahisar / TRABZON
 • T0462 333 7 111
 • W0539 362 03 09
 • Minfo@demircarrental.com.tr
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.