English

Çukurçayır Uzun Dönem Araç Kiralama

Trabzon´da Çukurçayır Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetlerini size DMR PLUS CAR RENTAL olarak sunmaktayız, hemen sitemizde bulunan numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama ile şirketinizin giderlerini büyük ölçüde aazaltmak ve operasyonel süreçlerinizin ivme kazanmasını sağlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse; geniş araç filomuz, esnek rezervasyon ve ödeme çözümlerimiz ile uzun dönem oto kiralama hizmetlerimizden yararlanın!

Bir yıl ve üzeri olarak gerçekleştireceğiniz uzun dönem araç ve filo kiralama sayesinde mâliyetinizi minimum düzeye indirerek; hem satış, pazarlama ve dağıtım gibi faaliyetlerinizi, hem de şirketinizin büyüme sürecini destekleyin. Marka, model, araç sınıfı, yakıt tipi, vites türü, kasa tipi gibi detaylara göre, istediğiniz özelliklere sahip onlarca aracı uygun fiyat avantajıyla şirketiniz bünyesine katmak için hemen bize ulaşın!

Uzun Dönem Araç Kiralama Çukurçayır


Farklı araç alternatifleri, cazip aylık kira tutarları ve profesyonel hizmet anlayışıyla şirketlerin ilk tercihi olan firmamız, uzun dönem araba kiralama alanında doğru adres! Şahıs şirketlerinden meslek erbaplarına kadar geniş bir yelpazede pek çok kişi ve işletmeye uzun vadeli araç kiralama hizmetleri sunan firmamız, bu süreci en iyi şekilde yöneterek zaman ve para tasarrufu yapmanıza imkân tanıyor.
Firmamızın uzun dönem araç kiralama avantajları olarak sağladığı ayrıcalıklardan bazıları ise şu şekilde:

1.    Araç satın almanın mâlî külfetine katlanmak zorunda kalmıyor, bunun için sermayenizden yüklü bir pay ayırmak veya bankadan kredi çekmek gibi şeylerle uğraşmıyorsunuz.
2.    Vergi ödemeleri, kasko, araçların bakımı, sigortası gibi şeylerle vakit harcamanız gerekmiyor.
3.    Araçları şirketinizin kayıtlı varlıkları arasına dâhil etmeden bütün ulaşım ihtiyaçlarınızı güven ve konforla, uzun vadeli olarak karşılama imkânı buluyorsunuz.
4.    Sözleşme yaparken sabit bir tutar belirlediğimiz için - kontrat süresi dolana kadar- başka herhangi bir ek masraf ile karşılaşmıyorsunuz.
5.    Kiraladığınız araçlara dair operasyonel süreçlerin tamamını biz yönetiyoruz. Dolayısıyla sizin personelleriniden bir kısmını bu işlerle görevlendirmenize ihtiyaç yok. O nedenle insan kaynağınızı çok daha verimli bir biçimde değerlendirme fırsatına sahipsiniz.
6.    Tüm bunların yanı sıra; uzun dönem filo araç kiralama sırasında, KDV tutarını indirilecek KDV olarak göstermeniz mümkün. Bu da sizin için ciddi bir mâlî avantaj demek.

Siz de; yıllık araç kiralama işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilir, taleplerinize eksiksiz uyum sağlayacak en doğru araç modelini bularak, en iyi fiyata toplu bir şekilde kiralamanın ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz.
 

Araç Kiralama Fiyatları, Kiralık Araba İlanları Trabzon


Çünkü biz; 20+ aracın oluşturduğu modern ve zengin filomuz ile, işinize sizin kadar değer vererek hizmet sunuyoruz. Hem operasyonel hem de finansal anlamda pek çok avantaja sahip olmanızı sağlıyor; uzun vadeli ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılarken, kullanım sürecinde ortaya çıkması muhtemel çeşitli riskleri ve gereksinimleri de biz üstleniyoruz.

7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ve teknik kadromuzla her an yanınızda oluyor, size ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı tekrar tekrar hissettiriyoruz.
Siz de; uzun dönem araç kiralama firmaları içinde bizi tercih ederek, şirketiniz için en iyisini yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Farklı segment, model, marka ve kasa tipleriyle çeşitlenen düşük km araçlarımız arasından dileidiğinizi seçerek, 1 yıl veya üzeri dönemler için kolayca kiralayabilirsiniz.

DMR Plus Car Rental olarak Trabzon´da faaliyetlerimizi uzun senelerdir sürdürüyoruz, en iyi araçlar için kiralama imkanlarımız ve fiyatlarımız için Whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Beşirli Dizel Araç Kiralama
  Trabzon´da Beşirli mevkiisinde Dizel Araç Kiralama hizmetini size sunuyoruz. Uygun fiyatlardan son model araçların kiralanması için bize sitemizdeki numaramızdan hemen ulaşabilirsiniz.
 • Kayabaşı Tabiat Parkı Car Rental
  Trabzon´da en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti veren DMR´de Kayabaşı Tabiat Parkı Car Rental hizmetinden yararlanabilmeniz mümkündür.
 • Trabzon Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Merkezi
  Trabzon Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Merkezi olan DMR CAR RENTAL web sitesine hoşgeldiniz. Firmamız ekonomik sınıf araçları sizlere sunmakta ve hemen kiralama işlemlerini yapabilmektedir.
araç kiralama blog
DMR Plus Car Rental & Tourism
 • APELİTLİ MAH.PELİTLİ VATAN CAD. No:2 Ortahisar / TRABZON
 • T0462 333 7 111
 • W0539 362 03 09
 • Minfo@demircarrental.com.tr
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.