English

Çukurçayır Rent a Car Hizmeti

Trabzon´da Çukurçayır Rent a Car Hizmeti almak istediğiniz an bölgenizde en uygun fiyatlardan hizmeti firmamızdan alabilir, son model araçları DMR Plus car Rental firmamızdan kiralayabilirsiniz. Rent a car hizmeti alanında ilk tercihlerden biri olmayı üstün kalitemiz sayesinde sürdürüyor; ister uzun, ister kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarında, müşterilerimizin biricik çözüm ortağı oluyoruz. Benzinli ve dizel gibi farklı yakıt seçenekleri, manuel ve otomatik vites gibi değişik araç tipleri, model ve büyüklüklerine göre zengin bir yelpazede çeşitlenen araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Konforlu ve güvenli hizmet anlayışımızı profesyonelliğimiz ve titizliğimizle buluşturuyor, böylece tüm araç kiralama gereksinimlerine efektif bir biçimde karşılık veriyoruz.

Siz de; kendiniz, sevdikleriniz veya işiniz için araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, kontrolün tamamen sizde olacağı muhteşem bir seyahat deneyimi için, hemen oto kiralama çözümlerimizi deneyin!
Tertemiz, ilk günkü gibi bakımlı, sigortalı, son model, yepyeni ve inovatif teknolojilerle donatılmış kiralık araçlarımızdan dilediğinizi seçerek; planlarınızı tıkır tıkır gerçekleştirmenin, işlerinizi yoluna koymanın ve ânı yaşamanın tadını çıkarın!

Çukurçayır´da Profesyonel Rent a Car Hizmeti


Her yerde -özellikle büyük şehirlerde- önemli bir ihtiyaç durumunda olan araç kiralama; bütçe ve zamandan tasarruf, seyahatlere pratiklik ve konfor katması gibi pek çok avantajı beraberinde getiriyor.

Tüm bunlardan yararlanmanın yolu ise, en iyi rent a car hizmeti için profesyonel bir firma tercih etmekten geçiyor.
İşte biz; bu firmaların önde gelenlerinden biri olarak, gerek günlük ve haftalık, gerekse aylık ve yıllık araç kiralama taleplerini yanıtlıyoruz.

•    Tam donanımlı,

•    Bakımları, muayeneleri, düzenli temizliği asla ihmâl edilmeyen,

•    Zorunlu trafik sigortası ve kasko gibi bütün gereklilikleri tam, kusursuz araçlarımızla oto kiralama ihtiyaçlarının odak noktası oluyor, rent a car hizmeti arayışının güven, hesaplı fiyat ve konforla noktalandığı bir adres olarak tercih ediliyoruz.

Siz de; bireysel ya da kurumsal çaptaki tüm araç kiralama ihtiyaçlarınızı firmamızla çözüme kavuşturarak, umduğunuzdan da yüksek bir kaliteyle, hayal ettiğinizden fazlasına ulaşabilirsiniz.
Uzun dönem oto kiralama veya filo kiralama hizmetleriyle işlerinizin değerini ve hızını artırabilir; ailenizle veya arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz seyahatleri de, yine bizim sayemizde farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.
 

Trabzon´da Araç Kiralama ve Rent a Car Şirketi


Faaliyetlerine başladığı günden beri profesyonel çizgisinin dışına çıkmayan ve bu nedenle oto kiralama sektörünün vazgeçilmezi hâline gelen firmamız, tüm hizmetlerini -yüksek kalite bakımından- ortak paydada buluşturuyor. Bu kapsamda, firmamızın rent a car hizmeti sunarken dikkate aldığı bazı hususları şöyle ifade etmemiz mümkün:

Geniş bir araç filosuyla zengin alternatif çeşitliliği sergiliyor; böylece herkesin, ihtiyacına uygun, aradığı özelliklerde bir araç bulmasını mümkün kılıyoruz.

Bizi seçen herkesin konforunu önemsediğimiz kadar bütçesine de önem veriyoruz. Bu çerçevede en uygun rent a car hizmeti sunan adres olmak için, müşterilerimizi müşterilerimizi esnek rezervasyon indirimleri ve dönemsel kampanyalar gibi ayrıcalıklardan faydalandırıyoruz.

Bütün araçlarımızın tam donanımlı, hijyenik, bakımlı olmasına, hem içinin hem dışının ilk günkü gibi yepyeni görünmesine özen gösteriyoruz. Araç kaskosu, sigortası, muayenesi ve buna benzer temel sorumluluklarımızı da unutmuyor, filomuzdaki araçların her biri için bu hassasiyetleri ustalıkla sergiliyoruz.

Araç kiralama sürecinin tüm aşamalarına ve detaylarına hâkimiyetimiz üst seviyede olup; müşterilerimizin asla bir gecikme, aksaklık, hata ve ihmâl nedeniyle zaman kaybı yaşamasına, madden veya mânen mağdur olmasına izin vermiyoruz.

Siz de; en iyi rent a car hizmeti için hemen bizi arayarak, tüm bu avantajları özel yaşamınıza veya iş hayatınıza kolayca yansıtabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Rize - Artvin Havalimanı Araç Kiralama
  Rize - Artvin Havalimanı Araç Kiralama hizmetimiz ile sizlerin yanındayız, uygun fiyatlara uzun dönemli kiralama seçeneklerimizden yararlanmak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.
 • Çarşıbaşı Araç Kiralama
  Çarşıbaşı Araç Kiralama firmaları arasında yer alan DMR CAR sizlere web sitesi üzerinden erişmekte ve en iyi fiyatlardan kiralama hizmetini sunmaktadır.
 • Pelitli Mahallesi Rent a Car
  Uygun fiyatlarla Trabzon´un Pelitli Mahallesinde Rent a Car hizmeti almak isteyenlerin tamamının yanındayız. Dmr Car Rental bölgede yer alan işletmesi ile hizmetinizdedir.
araç kiralama blog
DMR Plus Car Rental & Tourism
 • APELİTLİ MAH.PELİTLİ VATAN CAD. No:2 Ortahisar / TRABZON
 • T0462 333 7 111
 • W0539 362 03 09
 • Minfo@demircarrental.com.tr
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.